Özel Naz Kız Yurdu Öğrenci Yorumları

Aşağıdaki yorumlar Aydınlıkevler'deki Naz Kız Yurdu öğrencileri tarafından tavsiye amaçlı paylaşılmıştır.


Herşeyi kaliteli şekilde oluşturuyorlar!

Güleryüz, samimiyet, aile sıcaklığı ve kaliteli ortamı sayesinde burada geçirdiğim günlerin huzurunu unutmayacağım. Herşeyin bizler için kaliteli oluşturulması da cabası, herkese emekleri için teşekkür ederim.

Harika MESUT  Hacettepe Üniversitesi - Hemşirelik - 4. Sınıf Öğrencisi


Hala ziyaretlerine gidip, hala aynı güzel duyguları yaşayabiliyorum :)

Eylül-Ocak tarihlerinde burada kaldım. Naz yurdu; öğrenci-idareci, müşteri-tüccar mantığıyla kurulan bir yer değil. Gerek ortamı, gerek çalışanlarının tavrıyla aile sıcaklığını barındıran bir kurum Öyle ki ayrılmak durumda kaldığımda üzülürken, şuan hala ziyaretlerine gidip hala aynı güzellikleri yaşayabiliyorum. Ankara'da özel yurt arıyorsanız gerekli herşeyi burada bulacağınıza eminim.

Betül Reyyan YÜKSEL Hacettepe Üniversitesi - Mütercim Tercümanlık - Hazırlık Öğrencisi


Yemek seçen biri olarak birçok kez tabağımı silip süpürmüşümdür.

Kışın Ankara soğuğunda yurdun içinde tişörtle gezmenin zevkini yaşadık. Yemek seçen biri olarak birçok kez tabağımı silip süpürmüşümdür. Tabi ki odamızda bulunan banyonun zevkini de ancak yaşayan bilir.

Ceyda BİLGİN  Hacettepe Üniversitesi - Ağız ve Diş Sağlığı - 1.Sınıf Öğrencisi


Teras manzarası herşeye değer!

Yazın bize sunulan teras manzarası herşeye değer. Haftada bir akşam yemeğinde "gün" olması çok büyük bir farkındalık. En güzel detay her katta ayrı ayrı internetimizin olması.

Semra KANTARCI  Ankara Üniversitesi - Veterinerlik - 1.Sınıf Öğrencisi


Geniş ve ferah odalarda, yeni ve kullanışlı eşya sağlıyorlar.

Yemekler hijyenik ortamda yapılıyor. Odalar geniş ve ferah. Sorunlarınız olduğunda iletişime geçebileceğiniz insanlar var. Aile ortamını sağlıyorlar. Eşyaları yeni ve kullanışlı. Yurdun bulunduğu semt nezih bir yer. Ulaşımı kolay ve rahat.

Fadime YILMAZ  Ankara Üniversitesi - Ziraat Fakültesi - 1.Sınıf Öğrencisi


Sunulan hizmetten yararlandığım için mutluluk duyuyorum. Sizlere de tavsiye ediyorum.

Merhaba Ben Ayça, Ankara Üniversitesi, Ziraat Fakültesi'nde okuyorum. Naz Kız Öğrenci Yurdu gerek yemekleri olsun. Gerekse güleryüzlü personeli ile içinizi ısıtacak bir hizmet veriyor. Ben böyle bir hizmetten yararlandığım için mutluluk duyuyorum. Sizlerin de bu hizmetten yararlanmasını istiyorum.

Ayça ALTUNYAY  Ankara Üniversitesi - Ziraat Fakültesi - 1.Sınıf Öğrencisi


Üniversiteye yürüme mesafesinde!

Ankara Üniversitesi ziraat fakültesinde okuyorum. Bu yurdu seçmemdeki en büyük etken okuluma yürüme mesafesinde olmasıdır. Daha sonra ise yurt ortamında bizlere aile ortamını aratmamaları oldu. 2. yılımda da bu yurdu tercih edeceğim burada kalmaktan çok memnunum.

Ayşe ÖZCAN  Ankara Üniversitesi - Ziraat Fakültesi - 1.Sınıf Öğrencisi


Tam bir aile yuvası, Herkese tavsiye ediyorum!

Müdüriyet gayet ilgili ve çok sıcak kanlılar."Yemekler" bambaşka! Tam bir aile yuvası. Ankara'daki en güzel deneyimim olan bu yurdu herkese tavsiye ediyorum. Teras manzarası muhteşem, internet her yerde çekiyor. Sizleri çok seviyorum.

Nilay ACEBİR  Ankara Üniversitesi - Dil Tarih Coğrafya Fakültesi - 2.Sınıf Öğrencisi


Yaşadığım en güzel yurt deneyimi oldu.

Sadece kalınacak bir yerden ziyade; sıcak, samimi, bir ev ortamı rahatlığında güzel bir aile yurdu ve bu güzel aile yurdunun bir parçası olmak yaşadığım en güzel yurt deneyimi oldu.

Meryem Sümeyye AKÇAY  Çankara Üniversitesi - Dış Ticaret - 3. Sınıf Öğrencisi


Yemekleri, temizliği herşeyiyle dört dörtlük!

Aile ortamı yaşayabildiğim anlayışlı, ilgili, sıcakkanlı bir yurdum olduğu için çok mutluyum. Yemekleri olsun, temizlik olsun herşeyiyle dört dörtlük bir yurt. Bunun için yurt müdürüne çok teşekkür ederiz.

Ayşe ÇOPUR Ankara Üniversitesi - Ziraat Mühendisliği - 2. Sınıf Öğrencisi


Odalar gayet geniş, binası ve eşyası ile konforlu bir ortam sağlıyor.

Yemekler güzel ve doyurucu. Yemekhane ortamı temiz ve ev ortamı gibi. Odalar gayet geniş, eşyalar ve bina yeni olduğu için konforlu ortam sağlıyor. Isınma problemi yok. Yurdun bulunduğu semt ulaşım açısından gayet iyi. Ayrıca nezih bir semt.

Büşra DERİM  Hacettepe Üniversitesi - Sağlık Bilimleri - 1.Sınıf Öğrencisi


Yemekleri anneminki kadar güzel!

Merhaba Ben Melisa, Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi'nde okuyorum. En korktuğum şey yemeklerdi, ama yemekler anneminki kadar güzel. Bu sayede kendimi evde gibi hissediyorum. Sizin de bu yuva ortamını görmenizi isterim.

Melisa TEKE  Hacettepe Üniversitesi - Hemşirelik - 1.Sınıf Öğrencisi


Aydınlık, steril, kaliteli ortam.

Yapılan yemekler gayet lezzetli, yapılan ortam steril ve kaliteli. Odalar aydınlık. Temizlik yeterli yapılıyor. Müdüreler ihtiyaç anında çok yardımcı oluyor. Yurt sakinliği konusunda hassas. Terası, tv odası, yemekhanesi güzel.

Selin SEZGİN  Ankara Üniversitesi - Ziraat Fakültesi - 1.Sınıf Öğrencisi